Regionale coördinatoren

FOOD2020 richt zich op ondernemers in het Nederlands-Duitse grensgebied; het centrum van de Europese  voedingsmiddelenindustrie. Om de bedrijven efficiënt en peroonlijk te kunnen benaderen zijn 9 organisaties vanuit verschillende regio’s bij het project betrokken. De leadpartner is verantwoordelijk voor de financiële en organisatorische afwikkeling van het project.

Het FOOD2020-projectteam v.l.n.r:
Herman de Vries (N.V. NOM), Norbert Reichl (FPI), Liesbeth Bronsema (N.V. NOM), Marcel Hendriks (LIOF), Chantal Dietvorst (BOM), Tom Cornelissen (Oost NL), Maaike Büchner (Oost NL), Roger van Hoesel (Food Valley NL), Mia Holleman (Food Valley NL), Karin Hollah (DIL, NieKE), Vera Netz (DIL, NieKE), Christian Kircher (DIL, NieKE), Dr. Martin Hamer (GIQS, Hochschule Bonn-Rhein-Sieg), Sigrid Roth (GIQS). Sabine Höfel (FPI), Lyanne Ausema (N.V. NOM) en Tim Mäkelburg (GIQS) ontbrekken op de foto.

DIL · Deutsches Institut für Lebensmitteltechnik e.V.

Prof.-von-Klitzing-Str. 7 D – 49610 Quakenbrück

Contactpersoon

Christian Kircher c.kircher@dil-ev.de +49 (0) 5431 183 287

Vera Netz v.netz@dil-ev.de +49 (0) 5431 183 193

BOM · Brabantse Ontwikkelings Maatschappij

Goirlese Weg 15 5026 PB Tilburg

Postbus 3240 5003 DE Tilburg

Contactpersoon

Chantal Dietvorst cdietvorst@bom.nl +31 (0)6 55 68 65 26

FPI · Food Processing Initiative e.V.

Ritterstr. 19 33602 Bielefeld

Contactpersoon

Norbert Reichl norbert.reichl@foodprocessing.de +49 (0) 521 – 986 40 10

Sabine Höfel Sabine.Hoefel@foodprocessing.de +49 (0) 521 – 986 40 22

GIQS · Interessensgemeinschaft Grenzüberschreitende Integrierte Qualitätssicherung e.V.

Enscheder Straße 362 48599 Gronau

Emmericher Straße 24 47533 Kleve

Contactpersoon

Tim Mäkelburg t.maekelburg@giqs.org +49 (0) 2562 702-58 / +31 (0) 53 46051-58

LIOF NV Industriebank LIOF · Limburgse Ontwikkelings - en Investeringsmaatschappij

Innovatoren 3n – Sint Jansweg 15 5928 RC Venlo

Contactpersoon

Frans Broeders
frans.broeders@liof.nl
+31 (0) 43 328 02 80

NieKE · Niedersächsisches Kompetenzzentrum Ernährungswirtschaft

Driverstraße 22 49377 Vechta

Contactpersoon

Christian Kircher c.kircher@dil-ev.de +49 (0) 5431 183 287

Vera Netz v.netz@dil-ev.de +49 (0) 5431 183 193

N.V. NOM · Investerings- en Ontwikkelingsmaatschappij voor Noord-Nederland

Paterswoldseweg 810 9728 BM Groningen

Postbus 424 9700 AK Groningen

Contactpersoon

Herman de Vries hdevries@greenlincs.nl +31 (0) 50 52 05 497

Liesbeth Bronsema bronsema@greenlincs.nl +31 (0) 50 52 14 455

Lyanne Ausema ausema@greenlinks.nl +31 (0) 50 52 144 61

Oost NL · Ontwikkelingsmaatschappij Oost Nederland

Laan van Malkenschoten 40 7333 NP Apeldoorn

Postbus 1026 7301 BG Apeldoorn

Contactpersoon

Tom Cornelissen tom.cornelissen@oostnl.nl +31 (0) 88 667 01 00

Maaike Büchner maaike.buchner@oostnl.nl +31 (0) 88 667 01 00

Cofinanciers

Het project FOOD 2020 wordt binnen het INTERREG V A-programma Deutschland-Nederland financieel ondersteund door de Europese Unie met middelen uit het Europese Fonds voor Regionale Ontwikkeling (EFRO). De cofinanciers zijn:

edr
flevoland
fryslan
gelderland
groningen
Interreg
limburg
ministerie-van-economische-zaken
mweimh
noordbrabant
overijssel
provinciedrenthe
stk_niedersachsen